Wykonawcy Grupy R.H.O.
W skład zespołu wchodzi sześciu muzyków - studentów oraz absolwentów akademii muzycznych, którzy związani z muzyką są od najmłodszych lat. Profesjonalny muzyk musi nie tylko dobrze grać, ale też posiadać niezbędne wykształcenie muzyczne, zdobywane pod okiem specjalistów. Każdy artysta ma bogate doświadczenie, nabyte podczas koncertów. Wyznacznikiem prezentowanego poziomu są nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach. O wartości zespołu świadczy grana muzyka. Gramy również w mniejszym składzie!

Uwaga! Istnieje możliwość zmiany ilości wykonawców wedle Państwa uznania. W zespole posiadamy dwie wokalistki, które wystepują na zmianę.

Współpracujemy z muzykami, którzy służą pomocą w razie problemów zdrowotnych któregos z członków zespołu. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zespół za każdym razem wystąpi w pełnym składzie.

Nasz zespół liczy sześć osób, ale istnieje mozliwość zmniejszenia jego składu do trzech. Jako jeden z nielicznych zespołów, zależnie od preferencji klienta, gramy w różnych składach! Występujemy w 3, 4, 5 lub 6-osobowej obsadzie. To Panstwo decydują jaki zespół ma dla Was wystąpić.

W naszym zespole nie ma miejsca na kompromisy. Studia muzyczne są wyznacznikiem naszych umiejętności, które zdobywamy pod okiem specjalistów.

Skład zespołu:

KAROL – wokal, altówka
Student IV roku w klasie altówki prof. Ireny Albrecht. Stypendysta Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Nagrał 2 płyty wokalne: z kolędami oraz muzyką Jazzową. Uczęszczał na warsztaty wokalne u Elżbiety Zapendowskiej oraz Lory Szafran. Aktywnie działa w zespołach muzyki rozrywkowej, jazzowej i klasycznej.
Osiągnięcia wokalne: I miejsce na ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie; I miejsce w Powiatowym Konkursie Złoty Mikrofon w Częstochowie.

 

Alicja Zdrojewska, wokalista zespolu R.H.O.ALICJA – wokal
Studentka III roku kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Uczestniczka wielu kursów i wykładów związanych z tematyką jazzową, prowadzonych między innymi przez Briana Fentress'a.

ASIA – wokal

MARCIN – instrumenty klawiszowe
Lider zespołu. Student IV roku w klasie fortepianu prof. Jerzego Sulikowskiego. Uczestnik fakultetu z kompozycji prof. Krzysztofa Olczaka. Brał udział w warsztatach kompozycji muzyki filmowej prowadzonych przez Krzesimira Dębskiego. Uczestniczył w kursach interpretacji Jazzowej pod kierunkiem Adama Makowicza. Współpracuje z bankiem muzyki „Paris Music”, pisząc muzykę produkcyjną. Owocem współpracy jest płyta „Impression”, na której umieszczono także utwory Mikołaja Hertla i Piotra Majchrzaka.

 

Krzysztof Pawlocki, gitara elektryczna KRZYSIEK – gitara elektryczna
Student Instrumentalistyki Jazzowej oraz Edukacji Muzycznej. Uczestnik fakultetów z kompozycji u prof. Krzysztofa Olczaka oraz gitary klasycznej u mgr Moniki Radkiewicz.
Osiągnięcia: II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Chodzieży.


Tomasz Przyborowicz, basista zespolu R.H.O. podczas próby do koncertu

TOMEK – gitara basowa

Oraz gościnnie
JANEK – instrumenty perkusyjne