Zaplecze sprzętowe:
Aby w pełni oddać charakter granej przez nas muzyki korzystamy z najlepszego dostepnego na polskim rynku sprzętu. Dzięki temu w sposób wierny przekazujemy bogactwo interpretacji oraz niuansów muzycznych.

Profesjonalny sprzęt nagłosnieniowy oraz instrumenty pozwalają na wierne oddanie wszelkich niuansów muzycznych. Korzystamy ze sprzętu najlepszych firm. Wiedza akustyczna oraz najlepszy zaplecze pozwalają nam osiągnąć niespotykaną czystośc i selektywność granej muzyki. Posiadamy ogromny zapas mocy, dzieki czemu jesteśmy w stanie zagrać na każdej sali, niezależnie od rozmiarów. Zachecamy do zapoznania się z wykazem naszego nagłośnienia, instrumentów oraz efektów wizualnych.


Nagłośnienie:

Kolumny aktywne
RCF 422-A

 „422-A zapewniają najwyższe osiągi, jakie można uzyskać z kolumn dwudrożnych. Niesamowicie wysoka moc i dynamika, maksymalnie płaskie przenoszenie i dodatkowo kompaktowy rozmiar. Jednym słowem 422-A to najlepsze rozwiązanie na scenę live.”
(opis ze strony producenta)


Mikrofony: SHURE, SENNHEISER

Używane przez nas mikrofony wyróżniają się ciepłym i czystym brzmieniem. Szerokie pasmo przenoszenia, niski poziom szumów oraz solidna konstrukcja sprawiają, że jest to sprzęt, który sprawdza się
żdej sytuacji

Piec basowy TAURUS TH-CROSS

„Nowa linia wzmacniaczy basowych TAURUS została zaprojektowana
z myślą o tym, co najważniejsze w warsztacie muzycznym basisty - dobre brzmienie, odpowiednie możliwości kreowania barwy dźwięku, dobry odsłuch na scenie, w studio i podczas prób oraz prosta obsługa
i niezawodność. TAURUS został wyposażony we wszystko, co jest niezbędne, aby uzyskać z instrumentu właściwie kontrolowany
i selektywny bas, dobry środek oraz klarowną górę (...)”

(Fragment zaczerpnięty ze strony producenta)

Piec gitarowy PEAVEY DEUCE

Bardzo mocny vintage’owy piec amerykańskiego producenta. Posiada tranzystorowy przedwzmacniacz z lampową końcówką mocy. Idealny do reggae, jazzu oraz innych rodzajów muzyki.

Przetwornik analogowo-cyfrowy Perpetual Technologies P3-A

Posiadamy także sprzęt komputerowy współpracujący z przetwornikiem PERPETUAL TECHNOLOGIES P3/A, oraz zewnętrznym interfejsem CREATIVE EMU 0404 USB. Zestaw umożliwia korektę brzmienia oraz dodanie efektów.

Jako jeden z nielicznych zespołówposiadamy legendarne procesory wokalowe firmy TC HELION. Jest to sprzęt Zewnetrzny interface Creative Emu 0404wykorzystywany przez najlepszych.

Procesor wokalowy TC HELION - VOICE LIVE 2

Jest to jeden z najlepszych na świecieprocesorów wokalowych. Wersja 2 wprowadziła wiele znaczących poprawek, które sprawiają, że jest zdecydowanie lepszy od swojego poprzednika - wersji 1.

 

Istrumenty:

Pianino cyfrowe korg
VINTAGE STAGE PIANO 1

„Korg SV-1 jest pięknie wykonany, znakomicie brzmi, a paleta jego barw jest nad wyraz szeroka. Producent nie poprzestał na odtworzeniu brzmienia oryginalnych instrumentów, ale zadał sobie trud prześledzenia "patentów" ich wirtuozów na brzmienie oraz sposobów, w jaki miksowano je kilkadziesiąt lat temu. (…) Producent zadbał o każdy szczegół brzmienia: słychać uderzenia młoteczków w struny, dźwięk po odjęciu rąk z klawiatury, a nawet rezonans pojawiający się podczas tłumienia strun.”
(Fragment recenzji z czasopismaPianino cyfrowe Korg Vintage Stage Piano 1
„Estrada i Studio”)

Zestaw perkusyjny YAMAHA

Gitary elektryczne: Dearmond x135; Stagg s-300,

Gitary basowe: Fender Jazz Bass; Mayones Africa Fretless,

 

Efekty wizualne:
Posiadamy pełną gamę sprzętu oswietleniowego oraz efektów, które wspaniale prezentują się na scenie. W jego skład wchodzi kilkanaście reflektorów, wytwornice dymu oraz efekty świetlne. Całość tworzy niesamowity klimat i jest ciekawym uzupełnieniem prezentowanej muzyki. Uważmy, że profesjonalny zespół powinien zadbać nie tylko o sferę muzyczną, ale także wizualną. W skład naszego zaplecza wchodzą:

Zestaw oświetleniowy: Techlight SG64, reflektory EUROLITE PAR 56, efekt świetlny EUROLITE VERTIGO,

Wytwornica dymu: Antari F-80z